Kniha o dobre – Joann Davisová

Táto kniha nadväzuje na Knihu o pastierovi. Stretávame sa tu opäť s postavami z pastierskeho príbehu, no prevláda posolstvo rozprávania o pôrodnej babici Alžbete a o jej ceste k odhaleniu základných životných právd. Okolnosti súvisiace s Knihou o dobre sú zvláštne, dokonca tajomné. Keď do Dorsetu v štáte Vermont prišla zásielka z antikvariátu Reinhold Berg, ktorý sídli vo Frankfurte nad Mohanom (SRN), príjemkyňa zistila, že v obálke je vzácna kniha a k nej záhadná poznámka. Prekladom sa jej obsah pretransformoval do Knihy o dobre, nadčasového príbehu plného životných ponaučení. Podobenstvá, alegórie a kréda sa tu prelínajú a spoločne vyznievajú do poznania, že dobro, pravda a láska nikdy nevysychajú.

Podrobnosti

  • Originálny názov: The Well That Never Runs Dry
  • Počet strán: 172 strán
  • Väzba: pevná väzba
  • Rozmer: 125×180 mm
  • Hmotnosť: 240 g
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 9788055125077
  • Dátum vydania: 21.6.2011
  • Naše katalógové číslo: 103739