O čo nám tu ide…

Klikni a dozvieš sa viac: https://www.facebook.com/pages/Projekt-Vianoce/113996308666082

Asi poznáte podstatu Projektu: Vianoc! Zajtra začína advent a my sa veľmi tešíme na príchod Ježiša Krista. Keďže je to jeden z najväčších sviatkov celej Cirkvi, chceli by sme ho osláviť spoločne s tebou a spoločne sa naň aj pripraviť.

Niekoľko ochotných ľudí ti pripravilo na každý deň krátke zamyslenie, ktoré nájdeš nielen na Facebooku, ale aj na www.domka.sk a www.laura-mladez.sk

Do prípravy na advent sa môžeš pripojiť aj Ty! Stačí, ak si každý deň prečítaš zamyslenia – môžeš ho okomentovať,olajkovať, zdieľať a takto šíriť ďalej.

Aby si počas dňa nezabudol na predsavzatie či hlavné posolstvo, môžeš si obrázok dňa stiahnuť do mobilu a dať si ho ako pozadie. Zakaždým, keď sa pozrieš na mobil, koľko je hodín, alebo keď budeš písať SMS-ku,obrázok ti to pripomenie…