Cesta pútnika – John Bunyan

Obsahom knihy sú obrazy – podobenstvá zo života kresťana. Keď sa prostredníctvom Božieho slova – Biblie prebudil, zatúži po odpustení hriechov a záchrane svojej duše. Kniha opisuje rôzne nástrahy života, ich riešenie s Božou pomocou a podľa rád Jeho Slova až po víťazný vstup do nebeského Jeruzalema.

Znovuzrodený človek, kresťan, uteká z hriešneho sveta, no skoro na neho prichádzajú rôzne, veľké pokušenia. Verne všetky prekoná, napokon dosahuje vytúžený cieľ. Tí, ktorí milujú svet, pokrytci a samo spravodliví, aj keď sa niekedy vzchopia, časom opustia cestu života. Odpadávajú a skončia vo večnom zatratení. Kniha je osvedčeným radcom pre každého hľadajúceho človeka aj úprimne zápasiaceho kresťana.

Podrobnosti:
[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“][check_list]

  • Počet strán: 207 strán
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Rozmer: 145×204 mm
  • Hmotnosť: 300 g
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • Rok vydania: 2005

[/check_list][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]