Strážcovia Svetla – Roráty 2015

strážca svetlaPri adventných rorátny sv. omšiach budeme spoznávať udalosti zo života 18. strážcov SVETLA. Sú to vybraté biblické postavy a pri každej z nich je vybratá nejaká ich charakteristická vlastnosť, ktorá môže inšpirovať a motivovať aj v súčasnosti.

 

 

 

Hymna rorátov v origináli:

[fusion_builder_container hundred_percent=“yes“ overflow=“visible“][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=“1_1″ background_position=“left top“ background_color=““ border_size=““ border_color=““ border_style=“solid“ spacing=“yes“ background_image=““ background_repeat=“no-repeat“ padding=““ margin_top=“0px“ margin_bottom=“0px“ class=““ id=““ animation_type=““ animation_speed=“0.3″ animation_direction=“left“ hide_on_mobile=“no“ center_content=“no“ min_height=“none“]

Hymnu v Slovenčine nájdete na TOMTO MIESTE – KLINI!

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]