Príbeh o motýľovi

…Ak pšeničné zrno nepadne do zeme a neodumrie, ostane samo. Ale ak odumrie, prinesie veľkú úrodu. …A ja, až budem vyzdvihnutý od zeme, všetkých pritiahnem k sebe…Len málokomu je sympatická malá zelená húsenica. Skôr v nás vyvoláva odpor. Na to, aby sa z nej stal krásny pestrofarebný motýľ, potrebuje čas a trpezlivo prečkať obdobie v kukle. Malé ťažkosti, sebazaprenia, kríže tiež vyvolávajú odpor. Ich úrodu však vidíme až po čase. Aj vďaka nim sa z nás môžu stať pestrofarebné motýle, ktoré lákajú iných vzhliadať k nebu 😉

Plug & Pray: Pane, prosím o trpezlivosť znášať každodenné ťažkosti a skúšky. Ďakujem za tvoj príklad lásky a obety, ktorá mi dáva silu vstať z pádov a kráčať za Tebou.

V akcii: Trpezlivosť NEBO prináša. Budem sa dnes snažiť byť trpezlivý a nefrflať pri nezdaroch.

Malý EKObonus: 😉

Kviki  εIз

Jesus es mi alegira=Ježiš je moja radosť